×

Kļūda

Cann't get any slider data to generate slide in module "mod_image_slideshow_navigation_number".
Resolve: Please insert data for parameter at tab "Slider Settings".
Good luck!

Šīs lapas īpašniece ir Edīte Šulmane. Es nevācu nekādu informāciju par apmeklētājiem.

 

Kas ir sīkdatnes? 

 

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko mājas lapa saglabā Tavā datorā vai mobilajā ierīcē, kad Tu atver vietni. Tā lapai palīdz atcerēties pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esi izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna.

 

Kādas ir sīkdatnes?

 

Analītiskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes krāj informāciju, kā mūsu mājas lapas apmeklētājs lieto interneta mājas lapu, piemēram, kādas sadaļas visbiežāk tiek apmeklētas. Šī informācija mums palīdz attīstīt lapu, padarīt to Tev draudzīgāku un ērtāku. Šīs sīkdatnes identificē Tavu ierīci, taču neizpauž identitāti. Atsevišķos gadījumos analītiskās sīkdatnes var tikt nodotas trešajām personām, piemēram, “Google Analytics”. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties šeit - http://www.google.com/analytics/terms/us.html Šīs sīkdatnes tiek glabātas Tavā iekārtā ne ilgāk kā divus gadus.

 

Tehniskās sīkdatnes jeb obligāti nepieciešamās sīkdatnes (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.). Šīs sīkdatnes ir būtiskas, jo ir nepieciešamas lapas netraucētai darbībai. Bez šīm sīkdatnēm nav iespējams pilnvērtīgi lietot mājas lapu. Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai izpildītu Tavus pieprasījumus, kā arī, lai mājas lapa būtu spējīga atcerēties, kurai sīkdatņu lietošanai, Tu esi piekritis. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja ierīci, taču neizpauž lietotāja identitāti un nevāc un neapkopo lietotāja informāciju. Šīs sīkdatnes glabājas Tavā ierīcē līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma, bet ne ilgāk kā divus gadus. Tev pastāv iespēja, izmantojot pārlūkprogrammu, nodrošinātās iespējās tās atspējot, bet, tā darot, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

 

Mērķa vai reklāmas sīkdatnes. Nodrošina reklāmas un paziņojumus, kas saistīti ar Tevi un Tavām interesēm. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai pielāgotu reklāmu un paziņojumus, balstoties uz Tavām interesēm. Šīs sīkdatnes lapas apmeklētāju ierīcēs glabājas pastāvīgi.

 

Sīkdatņu saglabāšana, ierobežošana un atspējošana.

 

Apmeklējot mūsu mājas lapu, Tu tiec informēts, ka mēs izmantojam sīkdatnes. Aizverot šo paziņojumu, Tu apstiprini, ka Esi iepazinies un piekrīti informācijai par sīkdatnēm. Pēc Tavas vēlēšanās sīkdatnes var kontrolēt un izdzēst. Ja Tu nevēlies, lai ierīcē tiktu izmantotas sīkdatnes, Tu vari mainīt izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumus. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi. Tomēr ņem vērā, ka Tev nav iespējams atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām nav iespējama interneta vietnes pilnvērtīga lietošana.